Seria de emisiuni "Produse sub lupa", realizată în colaborare cu magazinul MarelePescar, este gândită să analizeze și să prezinte în detaliu diverse produse, în dorința de a ajuta cât mai mulți pescari să decidă în cunoștință de cauză când cumpără.
După 85 de clipuri publicate pana acum, aș dori să aflu opinia opinia voastră răspunzând la câteva întrebări disponibile aici:
https://forms.gle/Hq2Y72NMx6bAC7GUA (dacă ați vizionat, dacă v-a plăcut, dacă v-a ajutat în alegerea produselor etc.). Durează sub un minut și răspunsurile sunt anonime.
M-ar ajuta câte mai multe răspunsuri, pentru a avea o imagine cât mai largă și, în același timp, sintetică a impactului seriei în rândul pescarilor. Mulțumesc.