CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:58 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Alice de plumb / tungsten
MesajScris: Lun Mai 06, 2019 12:05 am 
Neconectat

Membru din: Dum Apr 14, 2019 12:22 am
Mesaje: 10
Vlad Pavlovici scrie:
​Anotimpurile unui lac - un nou episod in seria Catch & Release.

​Am publicat astazi un film care analizeaza o partida tipica pe Sectorul B de la Varlaam prin intermediul secventelor filmate pe tot parcursul sezonului de pescuit, din martie pana in noiembrie.

Am folosit atat material nou, cat si material mai vechi, pe care cei care cunosc filmele Catch & Release din ultimii ani il vor recunoaste​. Am ales sa includ si secvente mai vechi pentru ca filmul urmeaza sa fie difuzat pe Fishing & Hunting Channel, unde se va intalni si cu un public care nu urmareste filmele mele pe YouTube.

Ca subiect, filmul se adreseaza celor care sunt la primele lor partide pe Sectorul B - sau se gandesc sa pescuiasca acolo - si vor cat mai multe informatii despre ce au de facut. Am incercat sa structurez informatia in asa fel incat sa fie cat mai usor de inteles si de pus in practica.

Imaginea semnata de Cristi Bunda face toti banii.


Va multumim din suflet pentru profesionalismul de care dati dovada. Ca de fiecare data, acest video este incredibil din toate punctele de vedere, eu cel putin sunt fascinat de toate video-urile dumneavoastra. As avea o mica intrebare, daca nu va deranjeaza, imi puteti spune denumirea acestui plumb? Stiu ca in general folositi fox kwik change pop-up weights insa m-ar interesa si denumirea acestuia.


Fişiere ataşate:
Untitled.jpg
Untitled.jpg [ 113.09 KiB | Vizualizat de 10418 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Alice de plumb / tungsten
MesajScris: Lun Mai 06, 2019 8:30 am 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Rares, multumesc pentru aprecieri.

Alica din imagine e o alica de tungsten. Se gasesc pe diverse marimi si greutati, la diverse firme. Toate fac acelasi lucru.

Alica nu e neaparat necesara in montura ilustrata (Wafter Rig), e o chestiune de preferinta personala. Montura functioneaza si fara alica.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Alice de plumb / tungsten
MesajScris: Lun Mai 06, 2019 3:21 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Apr 14, 2019 12:22 am
Mesaje: 10
Vlad Pavlovici scrie:
Rares, multumesc pentru aprecieri.

Alica din imagine e o alica de tungsten. Se gasesc pe diverse marimi si greutati, la diverse firme. Toate fac acelasi lucru.

Alica nu e neaparat necesara in montura ilustrata (Wafter Rig), e o chestiune de preferinta personala. Montura functioneaza si fara alica.

Va multumesc frumos pentru raspuns.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: