CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:54 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: Vin Aug 12, 2022 4:30 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 05, 2014 7:38 am
Mesaje: 1263
Localitate: București
Alecs, un aspect important pe care să-l ai în vedere este, dacă nu te poți duce să probezi, să cumperi de la un magazin la care returnarea produsului este facilă. Spun asta, deoarece, indiferent de cât de "tehnologizate" sunt încălțările (membrană, talpă, suport pentru gleznă etc.), contează să ți se potrivească, să te simți bine în ele. Vorbesc din proprie experiență: m-am documentat, m-am decis ce să-mi iau și când i-am pus în picioare mi-am dat seama că nu sunt pentru mine. La magazin m-am dus doar să văd exact ce mărime mi se potrivește de la producătorul respectiv și acel model. Nu mă gândeam că n-o să-i cumpăr. La încălțăminte mi-e cel mai simplu, deoarece știu de când i-am pus în picioare și am făcut primi pași dacă "mă înțeleg" cu ei sau nu.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Vin Aug 12, 2022 5:47 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Dec 19, 2013 12:54 pm
Mesaje: 437
Salut
Arc'teryx Aerios Fl Gtx sau daca vrei tip gheata
Arc'teryx Aerios Fl Mid Gtx.
Ca si comandat iti recomand e-pantofi. Poti comanda, proba, returna orice pana gasesti exact ce-ti place si ce masura ai nevoie.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Sâm Aug 13, 2022 3:27 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Mai 14, 2017 11:41 am
Mesaje: 55
Da, am comandat online de pe Guru si chiar daca nu am avut niciodata La sportiva, in caz ca nu ii simt bine in picioare pot sa le dau retur in 14 zil (comertul online). Nu mi-a placut niciodata sa probez lucruri si nici rabdare nu am avut sa caut prin magazine. Pot sa spun ca am asteptat toata viata mea comertul la distanta ;)))

Revin cu poze si cum ma simt cu ei in picioare.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Aug 16, 2022 2:52 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Mai 14, 2017 11:41 am
Mesaje: 55
Au venit! Mi-am luat 43 intrucat nu aveau pe stoc 42.5, dar ma simt ok cu ei cu o soseta mai groasa.

Acum sper sa ma prinda ploaia pe balta ca nu au venit la timp ca sa ii scot pe afara prin baltile din Bucuresti :)

multumesc inca o data pentru sfaturi si recomandari :geek:


Fişiere ataşate:
20220816_092644.jpg
20220816_092644.jpg [ 202.18 KiB | Vizualizat de 2935 ori ]
Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Aug 16, 2022 3:51 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Alecs, s-ar putea ca pantofii sa ti se para destul de rigizi sau stransi pe picior la inceput, cel putin asa mi s-au parut mie. Nu e ceva anormal - avand fetele din piele, dureaza putin pana se lasa. Eventual, poarta-i pentru inceput pe distante mici, pana te acomodezi cu ei.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Aug 16, 2022 6:24 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Mai 14, 2017 11:41 am
Mesaje: 55
Ok, o sa fac plimbari prin cartier pana ajung cu ei pe balta. Da, am observat ca sunt "mulati" pe picior. Presupun ca se comporta ca orice lucru nou "pana se lasa".


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: