CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Dum Apr 28, 2024 12:31 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Dum Oct 06, 2013 9:46 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Salut!
Asadar ca a venit toamna,am nevoie de o a doua "piele termica",in masura sa-mi permita sa trec fara probleme,peste zilele si noptile mai friguroase...Pentru acest lucru m-am gandit sa-mi achizitionez un costum pijama,Nash Tollerance Second Skins.Problema e ca am mai gasit o pijama interesanta si anume Nash Jigsaw Onesie.Asa ca am intrat instantaneu in ceata si acum nu stiu pe care sa-l iau? :( Orice sfat in legatura cu aceste doua produse,este binevenit!
Va multumesc anticipat! :)

Nash Zero Tollerance Second Skins
Imagine

Nash Jigsaw Onesie
Imagine


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Oct 07, 2013 8:45 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 564
Localitate: Timisoara
eu iti recomand sa iti iei prima varianta, din 2 piese, ai avantajul ca poti folosi fiecare piesa in functie de necesitati, plus ca daca este extrem de frig si esti imbracat cu varianta 2 si-ti trebuie la....padure...nu te vad bine ;) ......si cred ca si pretul este mai ok la primul costum. Sincer eu am pijamaua de la Trakker si-o folosesc iarna si-n viata de zi cu zi......tare utila.... ;)

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Oct 07, 2013 11:36 am 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Salut robys! Ai perfecta dreptate in legatura cu varianta a 2-a... are sotia mea o pijama combinezon asemanatoare,o foloseste cand mergem la Ocna Sibiului sau cand mai vine ocazional cu mine pe balta...adevarul e ca tine de cald cand dormi in cort,dar cum spui tu...mai ales cand ploua! :lol:
Astazi trebuie sa ma hotarasc ce anume sa-mi cumpar,pentru ca maine merg la magazin dupa cort si daca tot trebuie fac pana acolo vreo 60 si ceva de km,macar sa profit de aceasta ocazie si sa-mi mai iau cate ceva.
Mai astept totusi niste pareri pana deseara,pentru ca oricum doar maine la magazin,dupa ce le vad live,voi decide pe care sa-l iau.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 132 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: