CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Sâm Apr 27, 2024 11:12 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Recomandare lanterna de cap
MesajScris: Mar Oct 01, 2013 2:29 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Am rezolvat astazi problema lanternei...cum nu aveau in magazin lanterne marca Petzl Tikka XP si Led Lenser SEO 7-r (figurau pe stock doar pe site),lanterne care de fapt m-ar fi interesat,am fost nevoit sa aleg intre Led Lenser H7 (sau H7-r) ;Led Lenser H 14 (sau H 14-r) ;Led Lenser SEO 3 si Led Lenser SEO 5.Sa fiu sincer m-a tentat tare mult modelul Led Lenser H 14-r,care in primul rand pe langa alte chesti de care dispune,este o adevarata nocturna de national arena :roll: ...dar cum luna aceasta doresc sa-mi iau si cortul si sacul de dormit,am renuntat la idee :ugeek: ...asa ca dupa ce am studiat schedele tehnice ale modelelor Led Lenser H7 si SEO 5,am ales modelul Led Lenser H7,varianta fara bateriile reancarcabile (H7-r).
Cu ocazia asta daca tot am gasit,am profitat si mi-am mai luat doua role de Black Sunset Amnesia,de 20 / 25 lb si un Midi Spomb! ;)

Imagine


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 132 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron