CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mai 02, 2024 9:45 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nash Quiver + Hod
MesajScris: Lun Feb 01, 2016 8:08 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Salut,
Are cineva chestia asta noua de la Nash (http://www.blackhooksnc.com/dettagli.as ... egoria=219)?Ma intereseaza daca intra cu adevarat in acest quiver 5 lansete in huse individuale...sau este ca si in cazul modelului vechi,in care intra doar trei lansete in huse individuale!?!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nash Quiver + Hod
MesajScris: Mar Feb 02, 2016 9:07 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Vad ca nu l-a vazut nimenea live...Totusi m-am hotarat sa merg pe principiul ori la bal ori la spital :lol: Pai daca tot am dat o gramada de bani pe 5 huse individuale nash nomad,care si alea sunt prea scurte fata de standard (plus ca ma chinui pe balta sa bag lansetele in ele),dar mai ales pe o tampenie de sistem quiver Nash viewtopic.php?f=10&t=1158 ,in care intra bineanteles cum era de asteptat,doar 3 lansete si nu 5 cum bate campii mister Nash prin reclamele de pe Youtube,ce mai conteaza si chestia asta!Din cate am vazut pe Youtube seamana mult cu cel de la Fox si pare ca ar intra 5 lansete in el!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nash Quiver + Hod
MesajScris: Mie Feb 03, 2016 5:41 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 27, 2013 6:20 pm
Mesaje: 256
Localitate: Roma
Pentru cine este interesat...fata de modelul precedent,acesta este cu mult peste...in sfarsit am reusit si eu sa vad un produs facut de mister Nash cu cap,care sa arate beton!!!Si asa cum se lauda,intradevar intra in el 5 lansete in huse individuale(recomandat modelul nou).Daca nu deranjeaza diferenta de nuanta a culorii dintre quiver si husele Nomad,atunci merg si ele perfect... deci intra si ele doar ca trebuie stransa un pic,partea care intra in lacasurile de pe quiver.Nomad au partea de jos o idee mai lata fata de modelul nou de huse individuale...si apropo de chestia aia de buzunar lateral pentru plumbi,nu incurca cu nimic,intra cu totul in chestile acelea de lacasuri.Modelul acesta de quiver impreuna cu husele nomad,pe langa faptul ca ofera protectia suprema a lansetelor in timpul transportului,vizual arata super beton...mai ales in varianta cu huse Nomad,adica verde inchis cu un verde spre maro!!! :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: