CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Sâm Apr 27, 2024 1:21 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Probleme ingrediente mix
MesajScris: Joi Dec 19, 2013 12:54 am 
Neconectat

Membru din: Vin Iun 28, 2013 2:32 pm
Mesaje: 628
Citat:
Din pacate, daca nu ai incredere, singurul lucru pe care il poti face este sa nu mai cumperi de la acel producator/distribuitor/magazin.



Marian, pai daca ajungi sa ai suspiciuni fata de o firma ca CC Moore ... de la cine mai cumperi?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme ingrediente mix
MesajScris: Joi Dec 19, 2013 9:08 pm 
Neconectat

Membru din: Dum Noi 03, 2013 7:49 pm
Mesaje: 5
Domnilor,
Asa cum am spus in mesajul initial, ani de zile am folosit produse de la firma CCMoore fara a avea probleme si dintr-o data ceva s-a schimbat. Nu credeti ca era normal sa-mi pun un semn de intrebare?
Rolul acestui topic nu este sa caut vinovati, ci sa vad daca intradevar calitatea produselor a scazut sau a fost o situatie izolata. Nu am urmarit denigrarea niciunei firme, fiind ea producatoare, distribuitoare sau magazin.
Din toate raspunsurile primite, nimeni nu a precizat daca s-au lovit de aceeasi problema. Sa inteleg ca am fost singurul care am avut parte de acest inconvenient?
In concluzie, in 2014 am sa folosesc tot produsele CCMoore si daca voi intampina aceeasi problema, problabil ca voi urma sfatul lui Marian si ma voi orienta catre alt producator.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme ingrediente mix
MesajScris: Vin Dec 20, 2013 10:04 am 
Neconectat

Membru din: Mar Mai 14, 2013 10:57 am
Mesaje: 101
Si eu folosesc produsele CC Moore de multi ani , in special ingrediente pentru boilies . Pot spune ca am mai observat din cand in cand diferente de la un lot la altul , chiar si etichetari gresite (faina de sardine era etichetata ca fiind de peste alb) dar in general am fost multumit de calitatea produselor . Am folosit ingrediente si de la alti producatori insa nu prea m-au convins , exista diferente mari de calitate si in general pretul reflecta calitatea . Atunci cand lucrezi mult timp cu anumite ingrediente ajungi sa iti dai seama de diferentele de calitate ce pot aparea la ingrediente similare comercializate de firme diferite .

_________________
Radulescu Lucian


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: