CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 2:24 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Boilies picant
MesajScris: Sâm Feb 24, 2018 4:52 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Sep 05, 2017 9:14 pm
Mesaje: 46
Domnu Vlad eu am zis ca tocmai asta imi place la acest forum fata de alte forumuri ca sunt putine sau chiar deloc atacurile si sicanele, dar mi se parea ca s-a exagerat putin cu doscutiile in contradictoriu si nu voiam sa se ajunga la ceva ma mult.... :D .si ma simteam putin "vinovat" pentru ca eu deschisesem subiectul. Am pus in bilele ce le-am rulat prima data anul acesta "eros pista", e o pasta de ardei ungureasca care e destul de des intalnita in zona de nord a tarii, stiu ca suna cam ciudat dar e foarte gustoasa si foarte picanta cu bucati si samburi de ardei prin ea, si e destul de naturala, zic eu, exceltand probabil putin conservant care este in ea. In al 2 lea lot de bile care le-am rulat ( am pus ultima reteta care s-a rulat foarte bine in topicul "boilies low cost) nu am pus picantereala tocmai ca sa fac un test la prima partida. Voi pescuii exact cu 2 lansete cu bile picante si cu 2 cu bile nepicante. Acel test eu zic ca ca fi concludent intr o anumita masura.acelasi mix, parte lichida, aroma doar ca unule facute picante. Poate aruncati un ochi pe reteta finala sa-mi spuneti o parere, asi aprecia enorm! Pentru parerea pestilor mai am de asteptat ceva.... :lol: . Va multumesc anticipat si scuze daca am deraiat putin... :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Boilies picant
MesajScris: Sâm Feb 24, 2018 5:04 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Nu-ti fa probleme pentru discutiile in contradictoriu. Victor si cu mine suntem principalii vinovati, insa polemica noastra era strict tehnica.

Stiu ce e pasta de ardei iute Erős Pista. N-am folosit-o niciodata in boilies, dar stiu ca sunt pescari care o folosesc. Asteptam concluziile tale dupa teste.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: