CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Lun Noi 18, 2019 2:05 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 149 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Mie Aug 02, 2017 1:52 pm 
Neconectat

Arhip Andrei scrie:
Inevitabil se intampina "problema" aceasta cu ingreientele solubile

Nu as zice, am achizitionat respectivele ingrediente si din alte surse si nu am intalnit aceasta problema (vorbim de pungi sigilata nu de probleme aparute dupa ce ai desfacut ambalajul).
Referitor la eventualele probleme ce pot sa apara dupa ce ai amestecat mixul totul tine de modul si locul in care il pastrezi.
Acum daca vorbim de calitate, cum am mai zis, in general am fost multumit si voi mai achizitiona in continuare. Ca este premium sau nu, originale sau nu pentru mine nu are asa mare relevanta (eu nu consider ca nada are o asa mare importanta), pentru mine bun este suficient. Sigurul motiv pentru care imi fac boilies-uri singur este pur si simplu din placere.

Sus

MesajScris: Mie Aug 02, 2017 5:50 pm 
Neconectat

Calin Visoianu scrie:
darius scrie:
Sunteti foarte politicos pe forum, dar telefonic aveti o alta parere....
Pentru simplul fapt ca mi-am spus nemultumirea pe un forum, nu mai doriti sa imi livrati comanda lansata zilele astea. Este o dovada clara de neprofesionalism.
P.S Am o intrebare, pudra de belachan pe care o comercializati sub numele de Sticky Baits, exista in oferta de produse a celor de la Sticky? Multumesc frumos!

Buna seara,
In ultimile 2 luni nu s-a primit nici-o comanda din partea dumneavoastra si nimeni din cadrul firmei Doctor Fishing nu a purtat o discutie telefonica cu persoana Popovici Darius din Timisoara, exceptie facand cazul in care v-ati prezentat sub un alt nume. In cazul in care doriti totusi sa lansati o comanda in cadrul magazinului on-line doctorfishing.ro, bineinteles ca v-o trimitem cu placere, dar incercati de aceasta data sa o ridicati de la curier, pentru a nu se repeta situatia de acum cateva luni cand ati refuzat livrarea, pachetul sosind retur bineinteles cu costurile de transport aferente suportate de catre Doctor Fishing . Multumim.

Intrebarea dumneavoastra este extrem de tendentioasa, dar totusi pentru transparenta o sa va raspund:
Sticky Baits comercializeaza gama de ingrediente la nivel de Europa prin intermediul a doi distribuitori, unul dintre ei fiind firma Doctor Fishing care are stabilit contractual ca segment de acoperire Romania, Bulgaria, Serbia, Republica Moldova si Ungaria.

Sticky Baits nu vinde ingrediente in Marea Britanie ci doar exporta acestea catre Europa, asadar nu le veti gasi pe site-ul de prezentare Sticky Baits. Colaborarea lui Sticky cu Doctor Fishing este un proiect amplu ce se intinde pe termen lung, incluzand printre altele deschiderea unei fabrici de nada marca Sticky Baits in Romania in urmatorii 2 ani cu scopul de a se acoperi de aici cerintele sosite din zona de Est a Europei.

Va garantez ca am facut o comanda de pe contul meu online in data de 27.07 la ora 20.33.
Fiecare este liber sa faca ce vrea, eu nu sunt de acord sa fac improvizatii pe banii mei si pe timpul meu.
Daca am sa mai am ocazia, am sa comand in continuare de la Dvs., sunt produse care merita si care au o calitate decenta. Din pacate, sunt unele ingrediente care au preturi ca si concurenta si calitatea nu este aceiasi. Daca vreau o calitate mai proasta, stiu surse de ingrediente cu un pret mult sub Doctorfishing dar nu sunt genul sa ma uit la cativa ron in plus, dar nici nu vreau sa umblu cu sita si cu faramitatul mixurilor, la un ingredient care costa 100 ron/ kg.
Felicitari pentru ceea ce faceti, sunt foarte multe lucruri pozitive in activitatea Dvs., dar ma asteptam sa reactionati altcumva la parerea unui client nemultumit.
Referitor la coletul neredicat, mi-am cerut scuze colegului Dvs., desi in mare parte a fost vina firmei de curierat. Am cerut ca la urmatoarea comanda sa se adauge si costul transportului de la respectivul colet neredicat. De atunci au mai fost destule comenzi si nu au fost probleme.
In continuare mergeti pe o linie gresita, nu cred sa conteze prea mult numele meu complect sau ca am o comanda neredicata pentru care am incercat sa repar greseala.
Momentan, Dvs. nu faceti nimic sa remediati problema arata de mine si in POZE, dar este strategia Dvs.
Inchei aici, ca este topicul Dvs. si nu vreau sa il transformam intr-un chat....
Pentru mine este ultimul mesaj pe care il scriu la acest subiect.
Sa auzim de bine!

Sus

MesajScris: Mie Dec 27, 2017 11:03 am 
Neconectat

La Multi Ani!

Fişiere ataşate:
newsletter felicitare doctor fishing .jpg
newsletter felicitare doctor fishing .jpg [ 128.04 KiB | Vizualizat de 3223 ori ]

Tel: 0729.031.641 / 0769.166.534
E-mail: office@doctorfishing.ro
Sus

MesajScris: Sâm Dec 30, 2017 8:34 pm 
Neconectat

La multi ani !

Sus

MesajScris: Dum Dec 31, 2017 8:08 pm 
Neconectat

La multi ani Dr.Fishing !!!

Sus

MesajScris: Dum Ian 14, 2018 2:01 pm 
Neconectat

Cand preconizati actualizarea stocului cu ingrediente de la Sticky ? Multumesc.

Sus

MesajScris: Mie Ian 17, 2018 10:01 pm 
Neconectat

In 6 ianuarie plec la Hull ca sa asist la incarcarea primului camion de la Sticky pe anul acesta. Probabil ca in jurul datei de 15 februarie el va fi descarcat in depozitul nostru. In mod sigur vor fi si noutati, asa cum v-am obisnuit in fiecare an. Oferta de pret 2018 o vom lansa tot atunci functie de nivelul cursului valutar valabil la data respectiva. (Speram ca nu vor fi surprize privind acest factor).
Ne asteapta pe toti un sezon nou si curand va trebui sa incingem mesele de rulat.

Tel: 0729.031.641 / 0769.166.534
E-mail: office@doctorfishing.ro

Sus

MesajScris: Mie Ian 17, 2018 11:04 pm 
Neconectat

Multumim de informatii. Am folosit cu succes in sezonul trecut csl, siropul de porumb organic, addarome squid, faina de sange in graundbait. Astept si noutatile :)

Stanciu Nicusor

Sus

MesajScris: Joi Ian 18, 2018 1:55 pm 
Neconectat

Multumim domnule Visoianu , asteptam stocurile !

Sus

MesajScris: Joi Feb 08, 2018 10:04 am 
Neconectat

Ingredintele noi importate vor fi disponibile imediat si in stocul magazinului Marele Pescar?

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 149 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Următorul

Ora este UTC + 2