CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:50 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Pop-up
MesajScris: Dum Iul 07, 2013 10:08 am 
Neconectat

Membru din: Mie Mai 08, 2013 11:35 am
Mesaje: 318
Am inceput sa rulez pop-upuri. Jucandu-ma...am realizat diverse forme, diverse dimensiuni. Din curiozitate, daca stie cineva - din ce este alcatuit acest mix de pop-up ? Daca doresc sa folosesc si colorant, la ce ma ajuta acest colorant, daca am deja culoarea dorita data de mix ? Mi se pare foarte ok sa le fac singur, fiindca pot realiza pe culoarea dorita si aroma dorita, un pop-up personalizat.

_________________
Membru - CARP TEAM TIMISOARA


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pop-up
MesajScris: Mie Iul 10, 2013 1:18 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Putin probabil sa primesti retete de mix de pop-up. Spre deosebire de mixurile de boilies, unde gasesti milioane de retete, mixurile de pop-up sunt (deocamdata) secrete.

Daca vrei sa faci pop-up-uri pe un mix caruia sa-i stii reteta, fa-ti un mix de boilies obisnuit si ruleaza-l cu granule sau inserturi de pluta.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pop-up
MesajScris: Mie Iul 10, 2013 5:10 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Mai 08, 2013 11:35 am
Mesaje: 318
:) da, deja am facut pop-uri din care spui...au prins si peste binenteles. Acum ziceam ca am rulat pop-upuri din mix fluo, am adaugat aroma si indulcitor, asteptam sa vedem ce peste prind. :) Practic am vrut o anumita culoare, dar pe aroma dorita de mine. Sigur ca poti si comanda pe diverse arome, dar parca altfel e cand le faci tu. Astfel am facut si pop-up sub forma de nasturei sau cubice sau pe lateral am realizat o prezentare ca doi viermisori... :)

_________________
Membru - CARP TEAM TIMISOARA


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pop-up
MesajScris: Joi Iul 11, 2013 7:43 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
Opre Ovidiu scrie:
:) da, deja am facut pop-uri din care spui...au prins si peste binenteles. Acum ziceam ca am rulat pop-upuri din mix fluo, am adaugat aroma si indulcitor, asteptam sa vedem ce peste prind. :) Practic am vrut o anumita culoare, dar pe aroma dorita de mine. Sigur ca poti si comanda pe diverse arome, dar parca altfel e cand le faci tu. Astfel am facut si pop-up sub forma de nasturei sau cubice sau pe lateral am realizat o prezentare ca doi viermisori... :)

cele in forma de dinte cu radacina mi-au placut cel mai mult........cred ca o sa-ti comand un borcanel..... ;)

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pop-up
MesajScris: Joi Iul 11, 2013 11:06 am 
Neconectat

Membru din: Mie Mai 08, 2013 11:35 am
Mesaje: 318
:) oricand si cu mare placere.

_________________
Membru - CARP TEAM TIMISOARA


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: