CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 4:54 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Dezvoltarea pescuitului
MesajScris: Mar Feb 05, 2019 6:30 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:49 pm
Mesaje: 61
Fratilor am ramas in urma tarilor din vest foarte mult in majoritatea domeniilor si este foarte greu de recuperat tot acest timp in care nu sa facut aprope nimic bun .Un fenomen foarte ingrijorator pentru toti e si faptul ca la noi au disparut multe scoli profesionale sau tineretul nu mai este interesat sa invete o meserie .Nu cred ca sunt multe lacuri la noi care sa aiba un administrator adevarat ,de obicei propietarii indeplinesc rolul asta si restul sunt un fel de paznici care trebuiesc si ei paziti astfel risti sa ramai fara peste .Cred ca pentru a avea niste lacuri bine populate si bine administrate trebuie inainte sa dezvoltam alte domenii mult mai importante .Sincer mi-ar face mare placere sa imi cheltui bani destinati pescuitului in tara in care m-am nascut si sa pot recomanda si altora romania ca destinatie de pescuit .Speram ca o sa apara mai multe persoane potente financiar care sustinuti de oameni dedicati fenomenului si cu un bagaj mare de cunostinte in domeniu cum e Vlad sa poata transforma si sa dezvolte pescuitul in romania .Va doresc fire intinse in sezonul care urmeaza si sa ne auzim sanatosi.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron