CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Vin Mar 29, 2024 5:18 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Distante extreme
MesajScris: Mar Oct 10, 2017 1:21 pm 
Neconectat

Membru din: Vin Mai 10, 2013 12:55 am
Mesaje: 247
Multumim Cristi si Vlad , noul video cu acest stil de casting , foarte bine si detaliat prezentat , a reusit sa-mi adauge 10-15 m la lanseuri si asta in prima iesire dupa vizionare .Mai am de lucrat ,in special la precizie .
Cristi ,in afara de pozitia picioarelor ,(si antrenament) mai este ceva ce poate ajuta la precizie?
Mii de multumiri ,acest stil de casting este cu adevarat revolutionar ,voi fi primul care il foloseste in Canada ;) .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Distante extreme
MesajScris: Sâm Oct 14, 2017 11:47 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 14, 2016 8:09 pm
Mesaje: 41
Buna seara !!!ma bucur mult pentru faptul că apreciati ceea ce prezintă acest film...referitor la dilema dumneavoastra pe lângă aspectele deja menționate tin sa precizez ca altele care reflectă precizia sunt momentul de eliberare al firului, poziția plumbului pe blanc, masa plumbului si lanseta folosita.Este complex de discutat acest lucru și e aproape imposibil fara sa stiu ce echipament folositi si sa vad ce viteza de execuție aveti.
Una peste alta antrenamentul va duce la mularea tuturor aspectelor pe o viitoare tehnica care o veti stăpânii pe deplin!
O zi excelenta va doresc !

_________________
Consultant Shimano Romania
https://www.facebook.com/cristian.mihalcea.9465


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: