CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Vin Apr 26, 2024 9:30 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Dum Feb 05, 2017 1:08 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Dum Mai 15, 2016 7:25 pm
Mesaje: 134
Localitate: Pitesti
La cea de a doua editie a targului F&H Expo, ce se va desfasura in perioada de 3-5martie la Romexpo Bucuresti, echipa magazinului Doctor Fishing va asteapta cu mare placere in standul C5-16.
In rafturile standului nostru veti gasi atat gama completa de nada si ingrediente Sticky Baits, cat si accesorii ce apartin marcilor Fox, Korda si NGT.

Toate produsele, fara exceptie, vor fi oferite spre vanzare la preturi promotionale cu mari reduceri.

Va pregatim cu aceasta ocazie si o mega-surpriza care cu siguranta va promitem ca o sa va faca mare placere.

_________________
Doctor Fishing
Web : http://doctorfishing.ro
Follow us on Facebook : https://www.facebook.com/doctorfishing.ro
Tel: 0729.031.641 / 0769.166.534
E-mail: office@doctorfishing.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Dum Feb 05, 2017 1:17 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Dec 19, 2013 12:54 pm
Mesaje: 437
Vlad Pavlovici scrie:
Albert, daca recitesti topicul Expo F&H de anul trecut (viewtopic.php?f=2&t=2114), o sa vezi ca si atunci aveam exact aceleasi discutii.

Aproximativ :) Si atunci si acum discutam despre ce dorim de la aceasta expozitie. Ca si atunci si acum imi exprim doleantele.Ca-s aceleasi ca anul trecut nu e vina mea :lol:

Vlad Pavlovici scrie:
O parte dintre cei care postau anul trecut pe topicul Expo F&H erau sceptici si prevedeau un talcioc. De exemplu:
Albert scrie:
sunt convins ca va fi fix la fel ca si la celelalte targuri: aceleasi produse vechi imprastiate prin tz magazine.


Date fiind antecedentele - de la targurile anterioare pana la "succesul" primei expozitii organizate de pvtv/fh - temerile mele erau intemeiate.
Vlad Pavlovici scrie:
N-a fost deloc asa,

Daca tot m-ai dat drept exemplu puteai foarte frumos sa spui si concluzia:
Albert scrie:
Am fost si eu la Expo. Spun Expo deoarece asta a fost: expozitie cu vanzare nu targ la cort...
Dragut, potential mare de dezvoltare....
Una peste alta au fost 30 de lei pe care nu regret ca i-am cheltuit.

.... deh, jurnalism mioritic :lol:
Vlad Pavlovici scrie:
In materie de comunicare, voi anunta aici tot ceea ce tine de prezenta Normark la Expo F&H, iar firmele care colaboreaza cu CarpOnline pot posta anunturi despre participarea lor.


Sper ca Normark sa comunice din timp ce si cum expune, nu cu o zi inainte de targ.

@Lucian, mersi de raspuns.
@cristi.albu vorbeste cu cei care "tin" siteul expozitiei sa puna un < button> aici: button class="btn btn-default" type="submit"></button> ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Mie Feb 15, 2017 2:31 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
Am publicat astazi un anunt legat de prezenta brandurilor Normark la Expo F&H in parteneriat cu magazinul Total Fishing. Stirea poate fi citita aici: http://carponline.ro/stiri/normark-la-expo-f-h-88268.

Lucian Constantin, Cristi Mihalcea si cu mine vom sustine prezentari pe durata celor trei zile ale targului si vom fi la dispozitia publicului pentru informatii.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Mie Feb 15, 2017 9:08 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 05, 2014 7:38 am
Mesaje: 1263
Localitate: București
Vlad Pavlovici scrie:
Lucian Constantin, Cristi Mihalcea si cu mine vom sustine prezentari pe durata celor trei zile ale targului si vom fi la dispozitia publicului pentru informatii.
Am văzut că programul prezentărilor este următorul:
Citat:
Vineri 3 martie - Lucian Constantin (sonarul Deeper) si Vlad Pavlovici
Sambata 4 martie - Cristian Mihalcea (casting si pescuit) si Vlad Pavlovici
Duminica 5 martie - Cristian Mihalcea (casting si pescuit) si Vlad Pavlovici
Întrebare: prezentările de sâmbătă și duminică (Cristi + Vlad) vor fi diferite sau duminică se va relua prezentarea din ziua anterioară (vor fi aceleași teme)?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Mie Feb 15, 2017 9:23 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
Cristi va avea in mod sigur aceeasi prezentare.

Prezentarile mele s-ar putea sa difere de la o zi la alta.

Dincolo de prezentari, sambata si duminica vom fi amandoi la targ toata ziua.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Sâm Feb 25, 2017 8:08 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Aug 23, 2014 8:51 pm
Mesaje: 39
Localitate: Bistrita
Echipa Carp Plus, va astepta in perioada 3-5 martie la standul 30, in pavilionul C 6, in cadrul expozitiei Fishing&Hunting Expo pentru a vedea ultimele noutati marca Carp Plus dar si pentru discutii deschise pe cele mai interesante topicuri din domeniul nadelor. Pe langa toata gama de boiliesuri Carp Plus, Handy Pack-uri si ingrediente pentru boilies, mai puteti gasi in standul nostru si masini profesionale de rulat boiliesuri, cu 3 role, capabile sa ruleze orice tip de mix in boiliesuri perfect sferice!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Dum Feb 26, 2017 10:43 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Aug 23, 2014 8:51 pm
Mesaje: 39
Localitate: Bistrita
Impachetam de zor!


Fişiere ataşate:
20170226_165912.jpg
20170226_165912.jpg [ 103.08 KiB | Vizualizat de 9579 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Mie Mar 01, 2017 5:19 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
A fost stabilit programul prezentarilor la Fishing & Hunting Expo 2017 si, datorita numarului mare de prezentari, au aparut cateva modificari fata de ce anuntasem initial.

Prezentarile lui Cristi Mihalcea sunt programate sambata de 14.40 (20 de minute) si duminica de la 12.10 (20 de minute). Lucian Constantin e programat vineri de la 12.10 (20 de minute), iar prezentarea mea e programata sambata de la 11.35 (30 de minute).

Daca va intereseaza sa stati de vorba cu oricare dintre noi pe durata targului, ne puteti contacta prin intermediul standului Total Fishing.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Sâm Mar 04, 2017 11:18 am 
Neconectat

Membru din: Mie Ian 29, 2014 11:27 am
Mesaje: 113
Salutare. Poate cineva sa posteze printr-un clip prezentarile lui Vlad si ale celorlalti de la expo F&H 2017? Nu toti suntem in tara si nu putem ajunge la expo. Bineinteles daca este permis si nu incalca regulile forumului. Multumesc


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo 2017
MesajScris: Sâm Mar 04, 2017 12:14 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Aug 28, 2014 11:41 pm
Mesaje: 75
Felicitari Vlad pentru filmuletul prezentat!! Ca de obicei un film de exceptie.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: