CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:36 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Feb 07, 2016 9:29 am 
Neconectat

Membru din: Mar Ian 13, 2015 10:48 am
Mesaje: 19
Imagine
Unul dintre motivele pentru care nu trebuie sa ratati prima editie a Fishing & Hunting EXPO. Zilnic, la scena din cadrul expozitiei, pescari cunoscuti din tara si de peste hotare vor avea prezentari pe diverse teme legate de pescuit. Daca si tie iti place programul, da un LIKE paginii noastre - http://www.facebook.com/FHExpo. Multumim!

_________________
http://fishingandhuntingtv.com/ro/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Feb 07, 2016 9:40 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mai 08, 2013 2:39 pm
Mesaje: 1001
Multumim.

_________________
http://mateiniteanu.blogspot.ro
Niteanu Matei


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mar Feb 09, 2016 9:23 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Ian 13, 2015 10:48 am
Mesaje: 19
Prima expoziție adevărată dedicată pasionaților de pescuit și vânătoare, Fishing& Hunting Expo își va deschide porțile în perioada 12-14 februarie 2016, în cadrul Complexului Expozițional Romexpo, Pavilioanele C4 și C5.

Programul de vizitare este de vineri până duminică între orele 10:00 și 18:00, pe o suprafață totală de peste 5000 mp, în care se vor regăsi scenă de prezentări, restaurante, simulatoare de pescuit și vânătoare, piscină pentru demonstrații de spinning, bibliotecă și loc de joacă pentru copii, spații destinate pentru socializare.

Pescarii, vânătorii sau iubitorii de activități outdoor pot găsi în cadrul expoziției F&H Expo: echipamente, accesorii și îmbrăcăminte pentru pescuit, armament, muniţie şi îmbrăcăminte de vânătoare, bărci, caiace și alte tipuri de ambarcaţiuni, motoare de bărci, asociaţii de pescari şi cluburi de pescuit sportive, ghizi de pescuit și vânătoare, bălți, lacuri sau alte destinații de pescuit și vânătoare, pensiuni din destinațiile de pescuit sportive din Delta Dunării și nu numai.

De asemenea, în cadrul F&H Expo vom regăsi workshop-uri de pescuit alături de vedete internaționale dar și de cei mai titrați pescari din România, începând cu primele ore ale dimineții: Ronny de Groote – consultant Nash, Dome Gabor – consultant Haldorado, Piotr Piscorski – Salmo Polonia, care alături de Andrei Vlădeanu, Gabi Tomulescu, Alex Matea, Eugen German, Andrei Zabet, Lucian Constantin, Mălin Mușatescu, Zsolt Benzar, Eugen Bîltac, Andrei Ghioghiu, Vlad Tocae, Rareș Boeriu, Dan Ghiorghiu și mulți alții, care vor încerca să vă explice trucurile lor de competiție.

La restaurantul aflat în vecinătatea pavilioanelor C4 și C5, în premieră pentru expozitiile și târgurile din România se va servi mâncare tradițională, făcută la ceaun și asistată de cunoscuți bucătari de pe plan intern și internațional. Borș de pește, ciorbe alese, ciolan cu fasole, varză cu afumătură și gulaș făcut ca la mama lui acasă de Zoltán Andrejszky, realizatorul seriei de emisiuni Bucătăria iubitorilor de pește, de la F&H Channel. Chef Cătălin Scărlătescu va avea un LIVE COOKING SHOW unde va pregăti pentru pofticioși cârnații ce apar sub brandul propriu. Nu în ultimul rând, în colțul TV Paprika, sâmbătă 13 februarie, între orele 12:00 - 14:00 va avea loc un cooking show marca Antonio Passarelli, urmat de o sesiune de autografe din partea celebrului bucătar.

Va asteptam la prima editie Fishing & Hunting EXPO cu multe alte surprize.

_________________
http://fishingandhuntingtv.com/ro/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Joi Feb 11, 2016 10:00 pm 
Neconectat

Membru din: Lun Dec 09, 2013 6:41 pm
Mesaje: 265
Localitate: Bucuresti
In standul Total Fishing (C7), se vor gasi urmatoarele noutati:


Noile lansete din Gama Tribal:

TX-9 Intensity 13'/3.5lb
Tribal TX-1 13'/3.50lb
Tribal TX-1 12'/3.50lb


Pe langa celelalte mulinete de crap: Ultegra CI4+, Big Baitrunner XTR-A LC si XT-A LC, Ultegra 10000 XSC, Ultegra 14000 XTC si 5500 etc.
Este prezent si noul model de mulineta Shimano:⇒ Speedcast 14000XTB


Monofilamentele Shimano Technium si Tribal Carp, "calde" si intr-o noua prezentare:

Shimano Technium si Invistec

Tribal Carp New



De asemenea, noutatile Dynamite Baits sunt si ele prezente in standul nostru:


Nada Dynamite Baits Spod&Bag

Boilies Dynamite Baits Shelf Life 2kg 20mm - Monster, Attack, Blitz, Blast si Assault. Acestea sunt insotite de un mic cadou.

...plus multe altele ce le veti gasi in stand :mrgreen:



Dupa retragerea de pe piata a firmei ACE, produsele britanicilor au intrat in portofoliul Carp Spirit. Multe dintre ele vor fi gasite in standul nostru si in curand pe site-ul magazinului (in gama completa): carlige, stoppere, crosete, burghiu, anti tangle, foarfeca, pop-up pegs etc.


Paturile si scaunele produse de Carp Spirit dar si bagajeria Shimano (huse, genti, borsete, saltea cantarire). Sunt expuse la C7.


Fişiere ataşate:
11222323_349786548525329_7604424970229529780_o.jpg
11222323_349786548525329_7604424970229529780_o.jpg [ 116.46 KiB | Vizualizat de 8007 ori ]

_________________
http://www.totalfishing.ro
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Vin Feb 12, 2016 5:40 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Am fost astazi la targ si am stat aproape toata ziua.

Impresia mea si a celor cu care am stat de vorba este ca e mult mai bun fata de targurile din anii precedenti. Spatiul de expozitie, amenajarea standurilor, facilitatile etc. Multe lucruri de vazut si de cumparat.

Daca aveti timp in weekend, merita sa-i faceti o vizita. E un prim pas in directia targurilor civilizate si interesante pe care ni le dorim.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Sâm Feb 13, 2016 12:59 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Aug 28, 2014 11:41 pm
Mesaje: 75
Multe felicitari pentru filmul prezentat, ma inclin.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Sâm Feb 13, 2016 2:17 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 05, 2014 7:38 am
Mesaje: 1263
Localitate: București
Am petrecut azi trei ore și ceva la Fishing & Hunting Expo. Impresia personală (care coincide cu a celor cu care m-am întâlnit și am stat de vorbă, atât vizitatori, cât și expozanți) este că târgul de anul acesta a făcut un pas înainte într-o direcție bună față de cele din anii trecuți.

Organizatorii și expozanții deopotrivă merită felicitări și sper că analiza pe care o va face fiecare dintre ei în săptămânile următoare să creeze permisele ca anul viitor să avem un târg și mai bun decât acesta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Sâm Feb 13, 2016 7:17 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Bogdan Morar scrie:
Multe felicitari pentru filmul prezentat, ma inclin.


Thank you! :)

Unde l-ai vazut? Sau ai fost la targ?

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Feb 14, 2016 10:16 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
Organizare ca la carte, standuri bine puse la punct, diversitate de produse, prezentari pe masura, foarte multa lume, intr-un cuvant jos palaria. ;)
Multumim Vlad pentru vizitele la stand. ;)

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Feb 14, 2016 10:41 am 
Neconectat

Membru din: Vin Oct 18, 2013 7:47 pm
Mesaje: 254
Foarte fain targul!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: