CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Dum Apr 28, 2024 1:12 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 11:58 am 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
Roland, dupa cum ti-am spus, nu am de ce sa iti sterg contul, dar e suficient sa nu-l mai folosesti daca vrei.

Comentariile tale din ultima vreme mi se par agresive si nepoliticoase. Poti sa iti exprimi orice parere, oricat de critica, dar daca felul in care o faci - cum e comentariul cu mustele care se aduna pe Bucuresti - e nepotrivit, fii sigur ca vor exista reactii.

Te asigur ca n-am nimic personal cu tine, esti binevenit pe CarpOnline atata vreme cat respecti atmosfera civilizata a forumului.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 1:57 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Mar 18, 2014 11:15 pm
Mesaje: 594
Localitate: Arad
nu sunt necivilizat, nepoliticos sau rautacios... a fost un comentariu care poate fi interpretat ironic , nu vreau sa fiu off topic , din partea mea sa faca toate targurile in Bucuresti , ca ii bine sau mai bine oricum nu conteaza

_________________
Roland KR.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 2:27 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Iul 10, 2013 1:55 pm
Mesaje: 222
Localitate: Bucuresti
Roland, postarea de mai sus referitoare la Bucuresti nu mi s-a parut ironica, ci jignitoare. Poti avea 1000 de mesaje in contradictoriu atata timp cat sunt civilizate si argumentate. Daca vedeam mesajul inaintea lui Vlad, il stergeam si-ti dadeam ban o perioada. Te rog frumos sa-ti revizuiesti comportamentul. Nu are nimeni nimic cu tine, insa la urmatoarea postare de acest gen te banez personal.
Toate cele bune.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 2:43 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Mar 18, 2014 11:15 pm
Mesaje: 594
Localitate: Arad
Am spus eu sa nu stergeti comentariul sau sa nu ma banati?! Daca , considerati ca am incalcat regulamentul luati masurile ce se cuvin . Acuma ce sa inteleg ca ati facut o favoare si sa ma simt dator ? Oricum cine ma cunoaste stie ce fel de OM sunt , in rest ce cred altii ii treaba lor. Ii forumul vostru , faceti ce vreti , oricum numa Vlad o sa aibe dreptate si altii care isi spun parerea si ii diferita sunt rau intentionati si interpretati in fel si chip.

_________________
Roland KR.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 2:48 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Noi 04, 2013 7:15 pm
Mesaje: 510
l-am lasat eu singur pe aici fara subiecte care sa-l provoace, de asta a derapat :mrgreen:
Deci Roland: Daiwa si Century ca sa nu ramai dezamagit iar. FMA-urile mele nu te intereseaza? ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 2:57 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Mar 18, 2014 11:15 pm
Mesaje: 594
Localitate: Arad
Nu ii vina ta Alin sunt eu prea direct cateodata si las loc de interpretari a afirmatiile mele.

Lasa tu lansetele ca alea inca nu le-am vandut , toate pe rand, mulinetele nu le vinzi?

_________________
Roland KR.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 3:01 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Noi 04, 2013 7:15 pm
Mesaje: 510
Alea cred ca sunt ultimul lucru pe care l-as vinde :)
FMA-urile in schimb le-am folosit rar si le-as da, tot cu scoop-urile de la Nash pescuiesc mai nou.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 3:46 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6007
KRo scrie:
oricum numa Vlad o sa aibe dreptate si altii care isi spun parerea si ii diferita sunt rau intentionati si interpretati in fel si chip.


Roland, vad ca persisti in aceeasi directie. Tii neaparat sa fii banat?

Daca parerea ta despre CarpOnline e cea de mai sus, de ce postezi in continuare aici?

Te rog inca o data, renunta la atitudinea ostila si nepoliticoasa. Nimeni nu-ti cenzureaza opiniile, fiecare rand pe care l-ai scris pe CarpOnline e acolo unde l-ai postat, doar ca s-a intamplat sa avem divergente de opinie. De opinie! Comentariile tale cu tenta jgnitoare nu au ce cauta in discutie.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 4:50 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Iul 10, 2013 1:55 pm
Mesaje: 222
Localitate: Bucuresti
Ok, mie mi-ar placea un astfel de targ din urmatoarea perspectiva:

In februarie deja suntem pe ultima suta de metri, as merge la un asemenea targ\expo mai mult de dragul show-ului. De dragul de a intalni alti pescari (prieteni) si de a schimba vorbe, de dragul de a vedea noutati, de dragul de a vedea prezentari, spre exemplu mi-a placut foarte mult abordarea live a lui Mark Hutchinson in 2008 de la Bucuresti. Mi-ar placea sa vad anumite corturi desfacute, anumite game de nada (spre exemplu Nash), sa stiu ca pot desface un pot de pop-up-uri si sa le miros, etc.
Mi-ar placea sa vad lansete lucrate de Silviu Florescu (si\sau altii) sau reconditionate de Zarguzon gen inainte si dupa. Recunosc, as vrea sa vad si niste fete frumoase :). Cam asa vad eu lucrurile.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Noi 22, 2015 6:08 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Noi 04, 2013 7:15 pm
Mesaje: 510
Adrian Botin scrie:
as vrea sa vad si niste fete frumoase :)
:mrgreen:

Pai da, pe unii i doare router-ul de Wifi de pe balta, pe altii de fete...poate totusi un club ar fi mai potrivit pentru voi :mrgreen: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 100 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: