CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Vin Mar 29, 2024 7:48 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Dum Feb 14, 2016 4:17 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Roby Solticzki scrie:
Organizare ca la carte, standuri bine puse la punct, diversitate de produse, prezentari pe masura, foarte multa lume, intr-un cuvant jos palaria. ;)
Multumim Vlad pentru vizitele la stand. ;)


Roby, mi-a facut placere sa ne cunoastem si sper sa avem ocazia sa ne vedem si pe balta la un moment dat. Poate la Sanpaul, cine stie...

Impresia generala dupa trei zile de targ e una pozitiva. E inca o confirmare ca se pot face lucruri foarte bune in pescuit daca exista interes si competenta. Nu am inca date exacte despre numarul de vizitatori, dar stiu ca erau in jur de 10.000 dupa primele doua zile ale targului, in conditiile in care biletul de intrare n-a fost chiar ieftin.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Lun Feb 15, 2016 9:07 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mai 08, 2013 2:39 pm
Mesaje: 1001
Foarte frumoasa expozitia, partea de nade a fost de departe cel mai bine reprezentate. Un pas inainte zic eu pentru tot ceea ce inseamna pescuit. A fost o altfel de abordare, spatiu mai mare, prezentari si foarte multe lucruri interesante.

Pe partea de scule de pescuit, inca nu s-a ajuns la un nivel wow, dar totusi a fost cat de cat ok.

Chiar a meritat cele 3 ore pierdute acolo, intalniri cu prieteni vechi si noi, discutii despre pescuit si multe altele.

_________________
http://mateiniteanu.blogspot.ro
Niteanu Matei


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Lun Feb 15, 2016 1:32 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Oct 30, 2013 1:30 am
Mesaje: 83
Localitate: Craiova
Ca o prima impresie dupa trei zile de targ, mult mai multa lume decat ma asteptam. Organizare foarte buna, fara incidente si fara probleme. Atmosfera a fost superba, era si normal, fiind foarte multi pescari la un loc.
Felicitari pentru organizatori si multumiri publicului pentru participare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mar Feb 16, 2016 5:30 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Dec 19, 2013 12:54 pm
Mesaje: 437
Am fost si eu la Expo. Spun Expo deoarece asta a fost: expozitie cu vanzare nu targ la cort.
Dragut, potential mare de dezvoltare. Lipseste in continuare Arrow cu Daiwa si Prologic si un magazin/distribuitor unde sa poti vedea produse englezesti de top (Century, Solar, Fox, Chub, Trakker, etc.)
De asemenea au fost putine barci expuse. Poate editia viitoare fac afara un spatiu afara unde sa puna campingi si barci, cam cum e in fata la Decathlon Militari vara :lol:
A fost muuulta nada, prezentata corespunzator, mi-a placut sa vad produse Nash(chiar daca doar doua umbrele, niste scaune si paturi ,o saltea, si niste geci). Standul Total Fishing unde erau produsele de la Normark mi s-a parut saracacios..parca era cate putin din toate. Macar oamenii au fost profi, raspundeau la orice.
Una peste alta au fost 30 de lei pe care nu regret ca i-am cheltuit.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mar Feb 16, 2016 5:42 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Ian 13, 2015 10:48 am
Mesaje: 19
Salutare!
Va multumesc tuturor pentru participare.
Din punctul nostru de vedere a fost un real succes si o marturisesc ca nu ne asteptam la asa ceva.
Peste 13.000 de vizitatori pe durata a 3 zile este ceva.
Sunt inca multe lucruri de pus la punct, dar va promit de pe acum ca editia cu numarul 2 va fi mai spectaculoasa. Deja avem pe cineva foarte puternic in industria de crap interesat sa participe...

_________________
http://fishingandhuntingtv.com/ro/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mar Feb 16, 2016 7:54 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Aug 28, 2014 11:41 pm
Mesaje: 75
Vlad Pavlovici scrie:
Bogdan Morar scrie:
Multe felicitari pentru filmul prezentat, ma inclin.


Thank you! :)

Unde l-ai vazut? Sau ai fost la targ?


Daca eram mai aproape de Bucuresti sigur mergeam la targ. A fost transmis evenimentul pe net.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mie Feb 17, 2016 7:03 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
cristi.albu scrie:
Salutare!
Va multumesc tuturor pentru participare.
Din punctul nostru de vedere a fost un real succes si o marturisesc ca nu ne asteptam la asa ceva.
Peste 13.000 de vizitatori pe durata a 3 zile este ceva.
Sunt inca multe lucruri de pus la punct, dar va promit de pe acum ca editia cu numarul 2 va fi mai spectaculoasa. Deja avem pe cineva foarte puternic in industria de crap interesat sa participe...

Felicitari pentru organizare!
P.S. Ati cantat foarte bine vineri seara, toti. ;)

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mie Feb 17, 2016 12:44 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Dec 19, 2013 12:54 pm
Mesaje: 437
cristi.albu scrie:
Din punctul nostru de vedere a fost un real succes si o marturisesc ca nu ne asteptam la asa ceva.
Peste 13.000 de vizitatori pe durata a 3 zile este ceva.

...asta apropos de discutia legata de piata din Romania. :) Ofera calitate si interes....sigur rezultatele vor veni.
Veti avea si editie de vara/toamna sau doar la anu' vom vedea cine e acel cineva foarte puternic in industria de crap ?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mie Feb 17, 2016 1:20 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mai 08, 2013 2:39 pm
Mesaje: 1001
Foarte tare, 13000 de vizitatori, cu 30% mai mult decat estimarea. Felicitari, oricum suntem pe drumul cel bun.

_________________
http://mateiniteanu.blogspot.ro
Niteanu Matei


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fishing & Hunting Expo
MesajScris: Mar Feb 23, 2016 11:23 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Ian 07, 2014 12:15 am
Mesaje: 50
Sa fim sinceri ...mai sunt multe de făcut dar sunteți pe drumul cel bun.
BF nu face nimic in plus si rămane doar în on line e mai comod așa iar TF destul de subtire . In aceste conditii incă multe nume grele din pescuitul la crap au lipsit cu desavarsire (tot internetul ramane baza) sau au avut o prezenta timida cu indulgenta (ex. Nash) . Shimano la fel, echipament si bagajerie zero nici nu stiai ca exista si exemplele pot continua. Noroc cu echipamentul de vanatoare.
Oricum e o schimbare în mai bine dar e loc.
Numarul mare de vizitatori poate spune ceva.
Succes !!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 170 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: