CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:30 am

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Saltea de primire Shimano Tribal
MesajScris: Dum Aug 04, 2019 1:52 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Aug 01, 2019 2:38 pm
Mesaje: 1
Las si eu o intrebare daca nu deranjez...Stie cineva unde pot gasi salteaua de primire de la Shimano tribal sau când revine pe stock...multumesc


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Dum Aug 04, 2019 2:03 pm 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 11, 2013 3:02 pm
Mesaje: 6006
Alin, am mutat topicul postat de tine la rubrica de echipamente si i-am adaugat un subiect.

Te rog, daca nu esti familiarizat cu functionarea forumului, urmareste felul in care e structurat. Fiecare topic are un subiect, ca sa stim despre ce e vorba in el fara sa fim nevoiti sa-l deschidem, si e incadrat la rubrica potrivita.

Care saltea de receptie Shimano te intereseaza? Daca te intereseaza modelul Shimano Tribal Recovery Cradle​,​ ​c​u codul SHTR60​, din pacate nu se mai produce. Era un model foarte bun, il folosim de cativa ani la Varlaam si a rezistat foarte bine, in conditiile in care saltelele sunt inchiriate clientilor si practic "lucreaza" non-stop tot sezonul.

_________________
http://carponline.ro


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Sâm Oct 12, 2019 3:10 am 
Neconectat

Membru din: Dum Apr 14, 2019 12:22 am
Mesaje: 10
Alin Herciu scrie:
Las si eu o intrebare daca nu deranjez...Stie cineva unde pot gasi salteaua de primire de la Shimano tribal sau când revine pe stock...multumesc


Din pacate am ratat ocazia de a cumpara acest model la mana a doua acum 3 luni cand am avut ocazia, era la un pret incredibil de bun si abia dupa ce a disparut de pe site-ul respectiv am realizat ca nu se mai fabrica, desi este un model exceptional. daca cumva vei gasi pe cineva sa vanda acest model, nu ezita sa l cumperi


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: