CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:53 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Lanterna frontala Fenix HP25R
MesajScris: Mar Mai 14, 2019 7:56 pm 
Neconectat

Membru din: Sâm Apr 28, 2018 7:16 pm
Mesaje: 24
Buna seara,

Vreau sa imi schimb lanterna frontala si am dat peste acest model,Fenix HP25R,model care din descriere si specificatii pare ok...
Recunosc ca nu auzisem de aceasta firma si am facut cateva ,,cercetari".Este o firma din Statele Unite,care fabrica toata gama de lanterne,de buzunar,frontale,tactice,etc.Au garantie 5 ani,plus o garantie extinsa de 6 luni,daca inregistrezi numarul aferent fiecarei lanterne pe situ-ul oficial.
Dupa cum spuneam,specificatiile tehnice o recomanda ca fiind o lanterna foarte buna.Dar cum tot ce suna prea frumos,nu este neaparat si adevarat,vreau sa va intreb daca stiti ceva despre aceste lanterne,sau daca detineti vreun model?Nu neaparat modelul HP25R,desi ar fi foarte bine...
Sau de exemplu,intre Fenix HP25R si Led Lenser MH10(avand in vedere ca sunt cam pe acelasi palier de pret),ce alegere ati face?La o prima vedere(specificatii tehnice)balanta inclina catre Fenix...
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lanterna frontala Fenix HP25R
MesajScris: Mie Mai 15, 2019 10:26 am 
Neconectat

Membru din: Mie Feb 19, 2014 8:59 am
Mesaje: 97
Eu folosesc un model de la Fenix de 3 ani fara probleme la urmatoarea lanterna tot fenix o sa aleg.
Mare atentie doar recent au scos lanterne cu focalizare a mea are 2 leduri unul pentru distanta si unul pentru aproape.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: