CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Joi Mar 28, 2024 8:23 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 8:22 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
La R2 foloseste husa care ti-am mentionat-o mai sus. Aceasta husa este ideala si pentru R1, deci este perfecta pentru ce vrei tu. Avantajul acestei huse este ca are fermoare ce se continua si pe laterale, aproape pana la baza, ceea ce face ca patul sa-l introduci foarte usor in husa, iar peste pat asezi usor si sacul de dormit impaturat in 3.
O alta husa solida, mare, incapatoare, este cea de la Anaconda, undeva la 200 ron pe TF insa aceasta are fermoar doar in partea de sus, patul si sacul se introduc mai greu. ;)

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 8:27 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
Adrian Novac scrie:
Roby Solticzki scrie:
Adrian Novac scrie:
Salut Alex
Fox R1 Camo am eu si sunt foarte multumit. Este cat se poate de plat, iar salteaua este foarte confortabila. Se strange si se desface foarte usor mai ales datorita sistemului fara roti. Daca doresti sa dormi cu capul mai ridicat pur si simplu ajustezi din picioarele patului. Foarte robust, chiar nu vad ce ar putea sa se strice sau sa cedeze. Un minus pentru mine e greutatea un pic cam mare, dar eu trebuie sa-l car de la etajul 4. Daca nu trebuie sa faci asta atunci e patul perfect :).

Tu ai R2 dar e cam acelasi lucru :lol: :lol: :lol:
Doar dimensiunile si greutatea sunt putin mai mari la R2 fata de R1 ;)


Acum am si R1. Am luat pentru a mea dupa ce am fost incantat de R2 :D. Scuze de offtopic!

Adi, ai incercat cumva ca in husa Fox FX sa bagi ambele paturi Fox? Eu cred ca ar intra. Parea foarte incapatoare, eu tineam in ea atat patul R2 cat si sacul Fox VenTec VRS2 care e foarte voluminos.

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 9:12 am 
Neconectat

Membru din: Mie Iun 06, 2018 8:05 pm
Mesaje: 21
Localitate: Alba Iulia
[quote="Roby Solticzki"]La R2 foloseste husa care ti-am mentionat-o mai sus. Aceasta husa este ideala si pentru R1, deci este perfecta pentru ce vrei tu. Avantajul acestei huse este ca are fermoare ce se continua si pe laterale, aproape pana la baza, ceea ce face ca patul sa-l introduci foarte usor in husa, iar peste pat asezi usor si sacul de dormit impaturat in 3.

Sunt 2 dimensiuni , large și xlarge. Tu faci referire la prima , nu ?
Cred ca e imens xlarge-ul dacă large-ul e așa de încăpător pt R1 și R2 .
Mulțumesc pentru toate detaliile oferite .


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 9:25 am 
Neconectat

Membru din: Dum Feb 01, 2015 4:42 pm
Mesaje: 274
Localitate: Timisoara
Nu am incercat sa introduc ambele paturi, dar este posibil sa intre. Patul cu sacul de dormit intra sigur.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 9:34 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mar Iun 11, 2013 1:48 pm
Mesaje: 561
Localitate: Timisoara
Alex7 scrie:
Roby Solticzki scrie:
La R2 foloseste husa care ti-am mentionat-o mai sus. Aceasta husa este ideala si pentru R1, deci este perfecta pentru ce vrei tu. Avantajul acestei huse este ca are fermoare ce se continua si pe laterale, aproape pana la baza, ceea ce face ca patul sa-l introduci foarte usor in husa, iar peste pat asezi usor si sacul de dormit impaturat in 3.

Sunt 2 dimensiuni , large și xlarge. Tu faci referire la prima , nu ?
Cred ca e imens xlarge-ul dacă large-ul e așa de încăpător pt R1 și R2 .
Mulțumesc pentru toate detaliile oferite .

Large, exact.

_________________
slowly we rot....by Obituary


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Sep 27, 2018 9:44 am 
Neconectat

Membru din: Mie Iun 06, 2018 8:05 pm
Mesaje: 21
Localitate: Alba Iulia
Vă mulțumesc pentru tot .
Sănătate !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la: