CarpOnline.ro

Forum - Revista online de pescuit la crap
Acum este Mar Apr 23, 2024 2:26 pm

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: Mie Apr 18, 2018 9:38 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iul 09, 2015 9:28 pm
Mesaje: 43
Localitate: Bruxelles/Bucuresti
Cr7 scrie:
Recent am vazut pe forumurile de specialitate niste pareri foarte bune despre noile mulinete hakuyo. Le-a folosit cineva? Ati pescuit cu ele?



Salutare!
In legatura cu acesta mulineta as vrea sa spun ca este un pariu ca orice produs nou.Nu m-as feri sa cumpar mulineta acesta daca ar fi facuta de exemplu de Shimano si s-ar vinde la acest pret.De ce spun asta, pentru ca Shimano a dovedit in zeci de cazuri ca poate produce mulinete de exceptie.Desi la nivel de comunicare Shimano in Romania este tare greu de abordat (am asteptat 4 luni pentru 2 varfuri la o lanseta de feeder plus zeci de e-mailuri si telefoane catre e-n furnizori, ma rog) .Producatorul mulinetei este inca in pionerat pe acesta piata.Vreau sa ma intelege-ti ca nu contest calitatea produsului,poate fi o mulineta cu adevarat de exceptie si ca pret si ca functionare,dar sa mai treaca un an macar si sa vedem continuitate pe acest model si apoi o sa ne lamurim.Sa speram ca va fi de bine, orice concurenta este binevenita ca doar traim in capitalism.

_________________
https://pescuitdinpasiune.blogspot.be/


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Apr 18, 2018 9:48 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Iul 09, 2015 9:28 pm
Mesaje: 43
Localitate: Bruxelles/Bucuresti
malavita scrie:
Acesta este si motivul pentru care evit pe cat de mult pot sa mai intru in discutii.singurul lucru care a ramas neatins este bazarul,dar nu exclud posibilitatea de a iesi ,,circ'' si acolo


Perfect adevarat!Dar totusi forum la care faci referire abunda in informatie de buna calitate trebuie doar sa eviti aroganta si circul.Pe Carponline din fericire circul nu exista si informatia este de cele mai multe ori de calitate .Felicitarii! celor ce administreaza ,sa ramai civilizat intr-o tara in care circul este mod de viata inseamna mare lucru.

_________________
https://pescuitdinpasiune.blogspot.be/


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Apr 19, 2018 1:33 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Aug 05, 2014 7:38 am
Mesaje: 1263
Localitate: București
Dunca Sergiu scrie:
Dar totusi forum la care faci referire abunda in informatie de buna calitate trebuie doar sa eviti aroganta si circul.
Dacă ai timp și răbdare să alegi grâul de neghină (să citești nu știu câte mesaje care nu oferă nimic util până când îl găsești pe cel care conține informație de bună calitate), atunci poate fi o opțiune.

Fiecare decide ce face cu timpul propriu. În ce mă privește, consider că mi l-aș irosi filtrând atât de multă informație "de umplutură" și, mai ales, scriind mesaje care se vor pierde printre sutele de aroganțe, ironii, jigniri și caterinci.

De aceea aleg să dau utilitate timpului meu pe CarpOnline.

Despre mulineta în cauză... să așteptăm și să vedem ce "zice" timpul. Cine știe, poate tocmai s-a născut un nou Shimano, Daiwa etc. sau vom constata că este doar o copie (cu inovație) a unor mulinete de succes.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron